U18 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları sona ererken, Sakarya Tek Spor penaltı atışları sonucunda finale çıktı ve 2. kademe müsabakalarına yükseldi. Ancak maç sonunda istenmeyen olaylar yaşandı ve saha içinde tekmeler ve yumruklar havada uçuştu.
Edirne’nin Enezilçesinde kırsalda çalışmalarını sürdüren jandarma, Güçavuş Köyü’nde şüphe üzerinde durdurduğu araçta yapılan aramada 159 pakete karşılık gelen 16 karton kaçak sigara ele geçirdi.